Bylinné směsi WAN - TCM_Opava

Tradiční čínská medicína
Dolní nám. 21, Opava
tcm.opava@seznam.cz, tel. 605 205 857
Přejít na obsah
Chinese Dragon Formulas

Bylinné směsi ve formě lisovaných kuliček - WAN - TCM Bohemia

DRAK je v čínské mytologii nositelem štěstí. Je patronem deště, na jaře přináší tolik potřebnou vláhu a slibuje úrodnost polí. Představuje příznivý životní osud, štěstí, moudrost a dlouhověkost. Je symbolem života, zrodu a jeho dech má oživující a léčivé vlastnosti…

Jedná se o bylinné směsi vycházející z tradiční čínské medicíny staré 3000 let. Jejich příznivé účinky jsou ověřeny mnoha generacemi. Dračí kuličky jsou vyrobeny s využitím nejmodernějších technologických postupů též s důrazem na kvalitu a nezávadnost vstupních surovin, avšak podle původních receptur zapsaných ve starých medicínských knihách.

Přestože sestavování a předepisování tradičních silných bylinných směsí je exkluzivní doménou profesionálních terapeutů tradiční čínské medicíny, lze mnohé z nich doporučit i k laickému použití.
Bylinné směsi WAN jsou čistě přírodního (převážně rostlinného či minerálního) původu, přičemž jednotlivé ingredience jsou vařeny společně. K takto získanému výtažku je následně jako pojivo přidán kukuřičný a rýžový škrob v takovém množství, aby vznikl poměr 1:8. Vše je pak lisováno do kuliček. Konečný výrobek je díky této technologii mikrobiálně nezávadný.
Všechny směsi jsou  pravidelně kontrolovány a testovány Státním zdravotním ústavem.
Neužívají se spolu s jídlem, odstup má být nejméně 15 min před jídlem, nebo 1 hodinu po jídle. Orientační dávkování je uvedeno u každého preparátu.
Návrat na obsah